с. Макорти. Макортівський ДНЗ " Журавлик"

Сторінка музкерівника

Мета  музичного  керівника  в  дитячому  садку-  виховувать  засобом  мистецтва  любов  до  прекрасного, впливати  на  почуття  й  мислення  дитини,  її  характер  і  волю,  сприяти  свідомому  сприйняттю  дійсності. Заняття  музикою  -  складова  частина  всебічного  виховання  дйтей :  естетичного, морального, розумового  і  фізичного.

Музичне  заняття  згуртовують  дитячий  колектив.  Діти  привчаються  діяти  спільно, доброзичлево  ставитись  один  до  одного, культурно  поводитися  із  своїми  товаришами  та  дорослими.

Музичне  виховання - органічна  складова  частина  всього  навчально - виховного  прцесу  в  дитячому  садку.

Основною  формою  музичного  виховання  і  навчання  є  музичні  заняття.  Знайомство  з  музикою  починається  із  слухання  різних  музичних  творів.  Адже  для  того,  щоб  навчити  співати,  танцювати,  рухатися  під  музику,  сприйняти  певний  музичний  образ,  треба  спочатку  виробити  у  дітей  уміння  вслухуватись  у  звучання  музичного  твору.  Це  перший  і  неохідний  етап  музично- виховного  процесу.