с. Макорти. Макортівський ДНЗ " Журавлик"

Сторінками історії...

Макорти - селище порівняне молоде,започатковане в кінці 50-років ХХ.ст.

Населення середнього віку,а тому постає питання про будівництво дитячого садка.

1961 році будується приміщення для дітей дошкільного віку-дитячий садок,який складався з двох груп,кухні та невеличкого майданчика.Відвідувало садок понад 40 дітей.

Згодом селище розширюється,зростає кількість населення.Постає питання щодо збільшення приміщення дитячого садка.І тому,1988 році здається нова будівля дитячого садка "Журавлик",на 90 осіб.

Майстерно та з любов ю будівельники прикрасили приміщення:фойє,групи,музичний зал - адже незабаром сюди прийдуть діти.

Минають роки бурхливого життя дитячого садка,відбуваються значні зміни у суспільстві.Та всі ці перебудови не обходять стороною і мешканців дошкільного навчального закладу.Свою роботу працівники закладу намагаються планувати та вести так,щоб кожна дитина відчула себе яскравою особистістю,а дитячий садок став другою домівкою.